HD-TVI ve AHD Çözümler

HD-TVI ve AHD Çözümler

En son Analog yüksek çözünürlüklü teknolojileri arasında, HD-TVI ve AHD oldukça yenidir. HD-TVI ABD firması tarafından geliştirilen teknolojidir. HD-TVI 720p 30 / 25fps, 720p 60 / 50fps, 1080p 30 / 25fps yüksek çözünürlüklü video aktarımını destekler HD-TVI 2.0 versiyonunu tanıttı. Ayrıca, HD-TVI alıcı ve HD-DVR TVI analog 960H video kameralar analog sinyalleri alabilirler.

AHD  NextChip – Analog high definition standları, AHD Kore chip-set üretici tarafından geliştirilen AHD standardına dayanmaktadır. AHD koaksiyel kablo üzerinden 500 metreye kadar sıkıştırılmamış 720p / 1080p yüksek tanımlı video gönderebilir. Bu teknoloji ile megapiksel çözünürlüklü video iletimi elde edebilirsiniz.

HD-TVI ve AHD son kullanıcılar için oldukça ekonomik çözümdür. Şöyleki eski analog sisteminizi yenilemek istediğinizde kablo derdiniz olmaz. Çünkü bu sistemi eski kablo sisteminizde kullanabilirsiniz. AHD sistemler HD-TVI sistemlere göre az daha maliyeti düşük sistemlerdir. Birçok işyeri, tesis ve alanlarda kullanılan ekonomik ve etkili sistemlerdir.

Diğer Hizmetlerimiz

Aşağıdaki “Ücretsiz Keşif Formu” nu Doldurabilirsiniz.

Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Eposta Adresiniz (gerekli)

Konu Başlığı

Mesajınız

Aşağıdaki Toplamın Sonucu?

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!